Nasz adres:

Katowice
ul. Sikorskiego 38
easy@pron.pl

tel. 605 075 066

tel. 608 682365
TONGUE TWISTERS


She sells sea shells by the sea shore.
The shells she sells are surely seashells.
So if she sells shells on the seashore,
I'm sure she sells seashore shells.A pleasant place to place a plaice is a place
where a plaice is pleased to be placed

Witamy państwa w Studiu Języków Obcych EASY i zachęcamy do wstąpienia w nasze progi. Nasza szkoła znajduje się na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach przy ul. Sikorskiego 38.

Zamiarem naszym jest utworzenie zintegrowanej, przyjaznej szkoły, w której dbałość o każdego ucznia stawiamy na pierwszym miejscu.
U nas Twoje dziecko może poczuć się bezpiecznie i śmiało zacząć zmagania z językiem obcym bądź szlifować nabyte już umiejętności.

Nasi podopieczni zachęcani są do nauki i nagradzani za swoje osiągnięcia. Drobne prezenty zawsze rozweselają zajęte nauka dzieci. Małe grupy ułatwiają komunikacje, a żadne dziecko nie zostaje bez należytej opieki. Poznajemy się i wzajemnie cieszymy ze swoich sukcesów.
Na zajęciach w pełni poświęcamy się dzieciom, a rodzice w każdej chwili mogą dowiedzieć się o postępach swojej pociechy.

Dla starszych osób, które nie miały kontaktu z językiem, lub które chciałyby odświeżyć sobie kilka zwrotów i sformułowań polecamy "Angielski przy kawie". Bez podręczników, bez niepotrzebnego zdenerwowania z uśmiechem i w przyjaznej atmosferze porozmawiajmy w języku obcym.

Jeżeli życie zmusiło Cię do wyjazdu za granice przyjdź do nas. Nauczymy Cię przebrnąć przez pierwsze, najgorętsze dni w obcym kraju.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszej biblioteki, w której znajdziecie ciekawe pozycje literatury obcojęzycznej.

Plusem naszej lokalizacji jest łatwy i prosty dojazd zarówno samochodem jak i autobusem. http://www.kzkgop.com.pl/rozklady W najbliższej odległości od naszej szkoły znajduje się parking, a rodzice i opiekunowie mogą czekać na swoje dziecko w poczekalni naszej szkoły. Oferujemy świeżą prasę i kawę.


ŻYCZYMY OWOCNEJ NAUKI I WESOŁEJ ZABAWY!

  • Atrakcyjny program nauczania przystosowany do potrzeb milusińskich

  • Wesołą atmosferę

  • Indywidualne spotkania i konsultacje

  • Kurs praktycznego języka dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę

  • "Angielski przy kawie"

  • Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe

Created by Aramis